O mnie

Mirosława Spaleniak-Jurkowska

Mirosława Spaleniak-Jurkowska

psycholog, doradca, trener biznesu i umiejętności interpersonalnych

Jako doradca dla firm biznesowych wspieram firmy w tworzeniu i modernizowaniu procesów HR w firmie, takich jak: rekrutacja i selekcja na różne szczeble zarządzania, badania kompetencji pracowniczych, potrzeb szkoleniowych, satysfakcji pracowniczej. Uczestniczyłam w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu systemów ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych, zarządzania talentami oraz ścieżek karier i sukcesji dla różnych firm. Prowadziłam także kilka dużych procesów ouplacementowych. Przez wiele lat pracowałam jako menedżer i dyrektor w firmach szkoleniowo-doradczych. Kierowałam projektami szkoleniowymi dla kadry kierowniczej organizacji samorządowych oraz firm biznesowych. Po licznych doświadczeniach dużych firm od kilku lat pracuję dla siebie i moich klientów. Łączę doświadczenie biznesowe z z bezpośrednimi relacjami z ludźmi. W pracy indywidualnej z klientami diagnozuję i prowadzę terapię krótkoterminową. Wspieram procesy zmiany życiowej i zawodowej, pomagam kreować nowe rozwiązania i wychodzić z trudnych sytuacji życiowych..

Oferta

Aktualnie coaching to najszybciej rozwijający się nurt wsparcia klienta na całym świecie. Nasi klienci najczęściej korzystają z coachingu kariery oraz life coachingu, które przynoszą gigantyczne zmiany życiowe.

Jeśli chcą Państwo dokonać zmian życiowych, jesteście gotowi na wyzwanie, ciężką pracę i nasze autorskie podejście do zastosowanych metod pracy –zapraszamy!

Niczego nie zrobimy za Was, ale będziecie odczuwali naszą obecność, troskę i zainteresowanie.

Jeśli chcą Państwo rozwinąć umiejętności skutecznego komunikowania się, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie lub inne koniecznie umówcie sie na wizytę konsultacyjną. Bardzo często kilka prostych metod pozwala Państwu łatwo uzupełnić swoje kompetencje.

Podczas treningów pracujemy z klientami tam, gdzie jest to wskazane ze względu na rodzaj doskonalonej umiejętności: w naszej siedzibie, w domu klienta, w biurze, podczas nadmorskiego spaceru.

Nasze nie zawsze konwencjonalne podejście skutkuje praktycznymi ćwiczeniami w realnym świecie.

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, że ma potrzebę pozyskania innego spojrzenia na swoją sytuację, pozyskania wiedzy lub opisów doświadczeń innych ludzi znajdujących sie w podobnych sytuacjach.

Nie zawsze nasi najbliżsi mogą i chcą pomóc, czasem to my nie chcemy ich pomocy. Wsparcie psychologiczne jest wówczas najlepszym rozwiązaniem.

Z nami mogą Państwo rozmawiać na każdy temat, zawsze szukamy rozwiązań optymalnych dla naszych klientów.

Różne stanowiska, wspólne interesy. Brzmi znajomo? Do tego dążymy w rozwiązywaniu konfliktów.

Mediacja bazuje na przekonaniu, że możliwe jest doprowadzenie do sytuacji obopólnej wygranej. Oznacza to, że w mediacji nie ma strony przegranej.

Uczestniczymy w mediacjach na wielu polach: rodzinnych, sąsiedzkich, szkolnych, pracowniczych. Razem z naszymi klientami pracujemy nad osiągnięciem porozumienia, które prowadzi do wytworzenia w stronach poczucia odpowiedzialności za wypracowane rozwiązanie i w konsekwencji przestrzeganie jego zasad. 

Uczestniczysz w konflikcie, szukasz najlepszego rozwiązań, zadzwoń do nas koniecznie.

Interwencja kryzysowa jest specyficzną formą pomocy psychologicznej. Każdy z nas inaczej będzie odczuwał granicę kiedy jest sam w stanie poradzić sobie z jakimś ostrym, krytycznym wydarzeniem lub przewlekłym stresem.

Jeśli czują Państwo, że jakaś sytuacja jest dla Was nagłą utratą lub zagrożeniem, macie poczucie niepewności, poczucie utraty kontroli, naruszone zostają rutynowe sposoby zachowania, a wysokie napięcie emocjonalne trwa przez jakiś czas, koniecznie zgłoście sie do Nas.

Długotrwały stan utraty równowagi i dezorganizacji jest dla naszego organizmu trudny do zniesienia.

Zapraszamy do nas, możemy też dojechać do Waszego domu, biura, innego miejsca.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

  • ul. Bielińskiego 6 lok. 2
  • 83-300 Kartuzy

Zapisz się

Mirosława Spaleniak-Jurkowska - ZnanyLekarz.pl
Polub nas na Facebooku
Bądź na bieżąco

Członkowie klastra

Wpis do rejestru